P160-472FS
Tuote-esittely
Osa numero: P160-472FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM
lomakkeissa: P160-472FS.pdf
  • Viesti
P160-472FS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-472FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3691 pcs Tietolomake P160-472FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-472FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Inductor 715mA 240 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 715mA Nykyinen - värikylläisyys 707mA