P160-562FS
Tuote-esittely
Osa numero: P160-562FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 68MA 260 MOHM
lomakkeissa: P160-562FS.pdf
  • Viesti
P160-562FS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-562FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 68MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3347 pcs Tietolomake P160-562FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-562FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Unshielded Inductor 68mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 68mA Nykyinen - värikylläisyys 644mA