P160R-184JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-184JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM
lomakkeissa: P160R-184JS.pdf
  • Viesti
P160R-184JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-184JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10332 pcs Tietolomake P160R-184JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-184JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Inductor 128mA 7.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 128mA Nykyinen - värikylläisyys 114mA