P160R-331FS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-331FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
lomakkeissa: P160R-331FS.pdf
  • Viesti
P160R-331FS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-331FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3182 pcs Tietolomake P160R-331FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-331FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.929A Nykyinen - värikylläisyys 2.636A