P160R-392JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-392JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM
lomakkeissa: P160R-392JS.pdf
  • Viesti
P160R-392JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-392JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9335 pcs Tietolomake P160R-392JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-392JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 850mA 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 850mA Nykyinen - värikylläisyys 784mA