P160R-563JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-563JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56UH 213MA 2.7 OHM SMD
lomakkeissa: P160R-563JS.pdf
  • Viesti
P160R-563JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-563JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56UH 213MA 2.7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10751 pcs Tietolomake P160R-563JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-563JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 56µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 56µH Unshielded Inductor 213mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 213mA Nykyinen - värikylläisyys 204mA