P160R-682JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-682JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 662MA 280 MOHM
lomakkeissa: P160R-682JS.pdf
  • Viesti
P160R-682JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-682JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 662MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9791 pcs Tietolomake P160R-682JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-682JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Inductor 662mA 280 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 662mA Nykyinen - värikylläisyys 592mA