P1812-123J
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812-123J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
P1812-123J: n tekniset tiedot
Osa numero P1812-123J Valmistaja API Delevan Inc.
Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 63433 pcs Tietolomake
Jännite - Breakdown - Käyttö Unshielded
Tyyppi - Koko / Dimension 0.190" L x 0.134" W (4.83mm x 3.40mm)
Sarja P1812 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet P1812-123J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero P1812-123J Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Laitteiston tyyppi 12µH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 670 mOhm Max Laajennettu kuvaus 12µH Unshielded Inductor 550mA 670 mOhm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Viiveaika 1kHz
DC Resistance (DCR) 752mA Nykyinen arvostelu 550mA