P1812-332K
API DelevanAPI Delevan
P1812-332K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812-332K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
P1812-332K: n tekniset tiedot
Osa numero P1812-332K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 80635 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN3306TR
P1812-332K TR 500
P1812332K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 750mA 323 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 323 mOhm Max Nykyinen arvostelu 750mA
Nykyinen - värikylläisyys 1.397A