P1812-473J
API DelevanAPI Delevan
P1812-473J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812-473J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
P1812-473J: n tekniset tiedot
Osa numero P1812-473J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 62440 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P1812-473J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.064 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 260mA Nykyinen - värikylläisyys 366mA