P1812R-153K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-153K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-153K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
P1812R-153K: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-153K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34643 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN7871DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Inductor 450mA 780 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 450mA Nykyinen - värikylläisyys 693mA