P1812R-273H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-273H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-273H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 330MA 1.404 OHM
  • Viesti
P1812R-273H: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-273H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 330MA 1.404 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42970 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet P1812R-273H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Unshielded Inductor 330mA 1.404 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.404 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 330mA Nykyinen - värikylläisyys 465mA