P1812R-333J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-333J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-333J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 300MA 1.578 OHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
P1812R-333J: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-333J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 300MA 1.578 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62840 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P1812R-333J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 300mA 1.578 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.578 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 300mA Nykyinen - värikylläisyys 425mA