P1812R-392J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-392J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-392J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 700MA 347 MOHM
  • Viesti
P1812R-392J: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-392J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 700MA 347 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70772 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet P1812R-392J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 700mA 347 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 347 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys 1.25A