P3519-331K
API DelevanAPI Delevan
P3519-331K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P3519-331K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 3.97A 20 MOHM
lomakkeissa: 1.P3519-331K.pdf2.P3519-331K.pdf
RoHs-tila RoHS ei ole vaatimusten mukainen
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
P3519-331K: n tekniset tiedot
Osa numero P3519-331K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 3.97A 20 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS ei ole vaatimusten mukainen
Saatavana oleva määrä 58774 pcs Tietolomake 1.P3519-331K.pdf2.P3519-331K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
suojaus Unshielded Sarja P3519
RoHS-tila RoHS non-compliant Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P3519-331K TR 100 Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Induktanssiaste - Testi 10kHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.185" (4.70mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 3.97A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.97A
Nykyinen - värikylläisyys 7.52A