PT10-530-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT10-530-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT10-530-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT10-530-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15156 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.580" L x 0.340" W (14.73mm x 8.64mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT10-530-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.640" (16.26mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.9A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT10-680HM
PT10-680HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
Varastossa: 26946 pcs
ladata:
RFQ
PT10-990
PT10-990
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH