PT150-1040-VM
Tuote-esittely
Osa numero: PT150-1040-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PT150-1040-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT150-1040-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8947 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT150-1040-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.170" (29.72mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.4A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT150-1250HM
PT150-1250HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH
Varastossa: 14263 pcs
ladata:
RFQ
PT150-1250
PT150-1250
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 13702 pcs
ladata:
RFQ
PT14QN
PT14QN
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: RELAY SOCKET 14 POS PANEL MOUNT
PT14-0
PT14-0
Kuvaus: RELAY SOCKET 14 POS THROUGH HOLE
ladata: PT14-0.pdf
PT150
PT150
valmistajat: FLIR
Kuvaus: PRESSURE TRANSDUCER, 150 PSI