PT250-1500-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT250-1500-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT250-1500-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT250-1500-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12747 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.500" L x 0.800" W (38.10mm x 20.32mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT250-1500-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 250µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.630" (41.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 250µH Shielded Toroidal Inductor 6.1A 80 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.1A Nykyinen - värikylläisyys -