PT250R-1500
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT250R-1500
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT250R-1500: n tekniset tiedot
Osa numero PT250R-1500 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10819 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.500" Dia x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT250R-1500 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 250µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 250µH Unshielded Toroidal Inductor 6.1A 80 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.1A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT250R-1500HM
PT250R-1500HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH