PT300-1200HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT300-1200HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT300-1200HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT300-1200HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17904 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.200" Dia (30.48mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT300-1200HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 300µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.550" (13.97mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 300µH Shielded Toroidal Inductor 3.3A 150 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.3A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT300-1500HM
PT300-1500HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
Varastossa: 15185 pcs
ladata:
RFQ
PT300-1200
PT300-1200
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
Varastossa: 15408 pcs
ladata:
RFQ
PT300-1500-VM
PT300-1500-VM
PT30
PT30
valmistajat: FLIR
Kuvaus: PRESSURE TRANSDUCER, 30 PSI
Varastossa: 344 pcs
ladata: PT30.pdf
Kuvaus: FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
valmistajat: Swanstrom Tools
Kuvaus: PLIZER CURVED SMOOTH
ladata: PT30.pdf
PT30-SD
PT30-SD
valmistajat: FLIR
Kuvaus: 30 PSI PRESSURE TRANSDUCER FOR S
Varastossa: 275 pcs
ladata: PT30-SD.pdf
PT300
PT300
Kuvaus: PRESSURE TRANSDUCER, 300 PSI