PT50R-1020-VM
Tuote-esittely
Osa numero: PT50R-1020-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
  • Viesti
PT50R-1020-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT50R-1020-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29025 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT50R-1020-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.130" (28.70mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7A Nykyinen - värikylläisyys -