PTHF75-59
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTHF75-59
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
lomakkeissa: PTHF75-59.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTHF75-59: n tekniset tiedot
Osa numero PTHF75-59 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9729 pcs Tietolomake PTHF75-59.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
suojaus Shielded Sarja PTHF
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTHF75-59 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 75µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.9A Nykyinen - värikylläisyys 6.7A