PTHF750R-894H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTHF750R-894H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH
lomakkeissa: PTHF750R-894H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTHF750R-894H: n tekniset tiedot
Osa numero PTHF750R-894H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7215 pcs Tietolomake PTHF750R-894H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTHFR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTHF750R-894H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Molybdenum Permalloy(MPP) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.51mm) Taajuus - Self Resonant 600kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Shielded Toroidal Inductor 3A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3A Nykyinen - värikylläisyys 2.7A