PTKM25-894H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25-894H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM25-894H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM25-894H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25-894H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11337 pcs Tietolomake PTKM25-894H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM25-894H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.51mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 12.8A Nykyinen - värikylläisyys 6.6A