PTKM250-894VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM250-894VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM250-894VM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PTKM250-894VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM250-894VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6845 pcs Tietolomake PTKM250-894VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM250-894VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 250µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.400" (35.56mm) Taajuus - Self Resonant 900kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 250µH Shielded Toroidal Inductor 5A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys 1.9A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM250-894
PTKM250-894
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH