S0402-10NH1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-10NH1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
lomakkeissa: S0402-10NH1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-10NH1: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-10NH1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8355 pcs Tietolomake S0402-10NH1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-10NH1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 3.9GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 475mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-10NH1S
S0402-10NH1S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Varastossa: 1266 pcs
ladata: S0402-10NH1S.pdf
RFQ
S0402-10NH1C
S0402-10NH1C
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 1181 pcs
ladata: S0402-10NH1C.pdf
RFQ
S0402-10NG3
S0402-10NG3
ladata: S0402-10NG3.pdf
S0402-10NH1D
S0402-10NH1D
ladata: S0402-10NH1D.pdf
S0402-10NG3E
S0402-10NG3E
ladata: S0402-10NG3E.pdf
S0402-10NG3D
S0402-10NG3D
ladata: S0402-10NG3D.pdf
S0402-10NH1B
S0402-10NH1B
ladata: S0402-10NH1B.pdf
S0402-10NH1E
S0402-10NH1E