S0402-10NH3
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-10NH3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
lomakkeissa: S0402-10NH3.pdf
  • Viesti
S0402-10NH3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-10NH3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7679 pcs Tietolomake S0402-10NH3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-10NH3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 3.9GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 475mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
S0402-10NH2E
S0402-10NH2E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Varastossa: 4321 pcs
ladata: S0402-10NH2E.pdf
RFQ
S0402-10NH2D
S0402-10NH2D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 8646 pcs
ladata: S0402-10NH2D.pdf
RFQ
S0402-10NH3B
S0402-10NH3B
ladata: S0402-10NH3B.pdf
S0402-10NJ1
S0402-10NJ1
ladata: S0402-10NJ1.pdf
S0402-10NH3E
S0402-10NH3E
ladata: S0402-10NH3E.pdf
S0402-10NH3D
S0402-10NH3D
ladata: S0402-10NH3D.pdf
S0402-10NH3S
S0402-10NH3S