S0402-15NH3
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-15NH3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
lomakkeissa: S0402-15NH3.pdf
  • Viesti
S0402-15NH3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-15NH3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7711 pcs Tietolomake S0402-15NH3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-15NH3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 15nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 3.28GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 475mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
S0402-15NH2S
S0402-15NH2S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
Varastossa: 1328 pcs
ladata: S0402-15NH2S.pdf
RFQ
S0402-15NH2E
S0402-15NH2E
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4485 pcs
ladata: S0402-15NH2E.pdf
RFQ
S0402-15NH3B
S0402-15NH3B