S0402-22NF1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-22NF1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
lomakkeissa: S0402-22NF1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-22NF1: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-22NF1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4640 pcs Tietolomake S0402-22NF1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-22NF1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-22NF1D
S0402-22NF1D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Varastossa: 3758 pcs
ladata: S0402-22NF1D.pdf
RFQ
S0402-22NF1B
S0402-22NF1B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 2568 pcs
ladata: S0402-22NF1B.pdf
RFQ
S0402-22NF1S
S0402-22NF1S
Varastossa: 595 pcs
ladata: S0402-22NF1S.pdf
S0402-15NJ3D
S0402-15NJ3D
Kuvaus: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
ladata: S0402-15NJ3D.pdf
S0402-15NJ3B
S0402-15NJ3B
ladata: S0402-15NJ3B.pdf
S0402-22NF1E
S0402-22NF1E
ladata: S0402-22NF1E.pdf
S0402-15NJ3
S0402-15NJ3
ladata: S0402-15NJ3.pdf
S0402-22NF1C
S0402-22NF1C