S0402-22NH1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-22NH1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
lomakkeissa: S0402-22NH1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-22NH1: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-22NH1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8204 pcs Tietolomake S0402-22NH1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-22NH1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-22NH1E
S0402-22NH1E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Varastossa: 4237 pcs
ladata: S0402-22NH1E.pdf
RFQ
S0402-22NG3B
S0402-22NG3B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 2876 pcs
ladata: S0402-22NG3B.pdf
RFQ
S0402-22NG3D
S0402-22NG3D
ladata: S0402-22NG3D.pdf
S0402-22NH1D
S0402-22NH1D
ladata: S0402-22NH1D.pdf
S0402-22NH1B
S0402-22NH1B
ladata: S0402-22NH1B.pdf
S0402-22NG3E
S0402-22NG3E
ladata: S0402-22NG3E.pdf
S0402-22NH1S
S0402-22NH1S
ladata: S0402-22NH1S.pdf
S0402-22NG3C
S0402-22NG3C
Varastossa: 740 pcs
ladata: S0402-22NG3C.pdf
S0402-22NG3S
S0402-22NG3S
Varastossa: 829 pcs
ladata: S0402-22NG3S.pdf
S0402-22NH1C
S0402-22NH1C
ladata: S0402-22NH1C.pdf
S0402-22NH2
S0402-22NH2
ladata: S0402-22NH2.pdf
S0402-22NG3
S0402-22NG3
ladata: S0402-22NG3.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna