S0402-27NG2
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-27NG2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM
lomakkeissa: S0402-27NG2.pdf
  • Viesti
S0402-27NG2: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-27NG2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5420 pcs Tietolomake S0402-27NG2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-27NG2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 27nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.48GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 360 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-27NG1D
S0402-27NG1D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM
Varastossa: 6573 pcs
ladata: S0402-27NG1D.pdf
RFQ
S0402-27NG1B
S0402-27NG1B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 3369 pcs
ladata: S0402-27NG1B.pdf
RFQ
S0402-27NG2S
S0402-27NG2S
Varastossa: 721 pcs
ladata: S0402-27NG2S.pdf
S0402-27NG2D
S0402-27NG2D
ladata: S0402-27NG2D.pdf
S0402-27NG1E
S0402-27NG1E
ladata: S0402-27NG1E.pdf
S0402-27NG2C
S0402-27NG2C
Varastossa: 735 pcs
ladata: S0402-27NG2C.pdf
S0402-27NG1C
S0402-27NG1C
Varastossa: 710 pcs
ladata: S0402-27NG1C.pdf
S0402-27NG2E
S0402-27NG2E
ladata: S0402-27NG2E.pdf
S0402-27NG1
S0402-27NG1
ladata: S0402-27NG1.pdf
S0402-27NG2B
S0402-27NG2B
ladata: S0402-27NG2B.pdf
S0402-27NG3
S0402-27NG3
ladata: S0402-27NG3.pdf
S0402-27NG1S
S0402-27NG1S
Varastossa: 758 pcs
ladata: S0402-27NG1S.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna