S0402-27NH3
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-27NH3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM
lomakkeissa: S0402-27NH3.pdf
  • Viesti
S0402-27NH3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-27NH3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8483 pcs Tietolomake S0402-27NH3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-27NH3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 27nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.48GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 360 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-27NJ1
S0402-27NJ1
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM
Varastossa: 12162 pcs
ladata: S0402-27NJ1.pdf
RFQ
S0402-27NH3S
S0402-27NH3S
valmistajat: API Delevan