S0402-33NG2
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-33NG2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
lomakkeissa: S0402-33NG2.pdf
  • Viesti
S0402-33NG2: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-33NG2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6861 pcs Tietolomake S0402-33NG2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-33NG2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 33nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.35GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-33NG1B
S0402-33NG1B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Varastossa: 3036 pcs
ladata: S0402-33NG1B.pdf
RFQ
S0402-33NG2S
S0402-33NG2S
valmistajat: API Delevan