S0402-33NH1
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-33NH1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
lomakkeissa: S0402-33NH1.pdf
  • Viesti
S0402-33NH1: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-33NH1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8246 pcs Tietolomake S0402-33NH1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-33NH1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 33nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.35GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
S0402-33NH1C
S0402-33NH1C
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Varastossa: 1214 pcs
ladata: S0402-33NH1C.pdf
RFQ
S0402-33NH1B
S0402-33NH1B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4532 pcs
ladata: S0402-33NH1B.pdf
RFQ
S0402-33NH1D
S0402-33NH1D
ladata: S0402-33NH1D.pdf
S0402-33NH1S
S0402-33NH1S
ladata: S0402-33NH1S.pdf
S0402-33NH1E
S0402-33NH1E