S0402-3N3F3C
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-3N3F3C
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM
lomakkeissa: S0402-3N3F3C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 608 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
  • Viesti
S0402-3N3F3C: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-3N3F3C Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 608 pcs Tietolomake S0402-3N3F3C.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-3N3F3C 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 3.3nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 80 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 800mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-3N3F2E
S0402-3N3F2E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM
Varastossa: 1913 pcs
ladata: S0402-3N3F2E.pdf
RFQ
S0402-3N3F3D
S0402-3N3F3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4806 pcs
ladata: S0402-3N3F3D.pdf
RFQ
S0402-3N3F3
S0402-3N3F3