S0402-47NG3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-47NG3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
lomakkeissa: S0402-47NG3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-47NG3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-47NG3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5708 pcs Tietolomake S0402-47NG3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 19 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-47NG3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 830 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-47NG2B
S0402-47NG2B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Varastossa: 2795 pcs
ladata: S0402-47NG2B.pdf
RFQ
S0402-47NG3D
S0402-47NG3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 5082 pcs
ladata: S0402-47NG3D.pdf
RFQ
S0402-47NG3C
S0402-47NG3C
Varastossa: 910 pcs
ladata: S0402-47NG3C.pdf
S0402-47NG2
S0402-47NG2
ladata: S0402-47NG2.pdf
S0402-47NG2E
S0402-47NG2E
ladata: S0402-47NG2E.pdf
S0402-47NG3B
S0402-47NG3B
ladata: S0402-47NG3B.pdf
S0402-47NG2C
S0402-47NG2C
Varastossa: 921 pcs
ladata: S0402-47NG2C.pdf
S0402-47NG3S
S0402-47NG3S