S0402-56NG2
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-56NG2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: S0402-56NG2.pdf
  • Viesti
S0402-56NG2: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-56NG2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6932 pcs Tietolomake S0402-56NG2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-56NG2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-56NG1C
S0402-56NG1C
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Varastossa: 797 pcs
ladata: S0402-56NG1C.pdf
RFQ
S0402-56NG2D
S0402-56NG2D
valmistajat: API Delevan