S0402-56NH1
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-56NH1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: S0402-56NH1.pdf
  • Viesti
S0402-56NH1: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-56NH1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7574 pcs Tietolomake S0402-56NH1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-56NH1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-56NH2
S0402-56NH2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Varastossa: 9534 pcs
ladata: S0402-56NH2.pdf
RFQ
S0402-56NG3
S0402-56NG3
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 5668 pcs
ladata: S0402-56NG3.pdf
RFQ
S0402-56NH1E
S0402-56NH1E
ladata: S0402-56NH1E.pdf
S0402-56NH1S
S0402-56NH1S
ladata: S0402-56NH1S.pdf
S0402-56NG3B
S0402-56NG3B
ladata: S0402-56NG3B.pdf
S0402-56NG3D
S0402-56NG3D
ladata: S0402-56NG3D.pdf
S0402-56NH1D
S0402-56NH1D
ladata: S0402-56NH1D.pdf
S0402-56NG3S
S0402-56NG3S
Varastossa: 731 pcs
ladata: S0402-56NG3S.pdf
S0402-56NH1C
S0402-56NH1C
ladata: S0402-56NH1C.pdf
S0402-56NG3E
S0402-56NG3E
ladata: S0402-56NG3E.pdf
S0402-56NH1B
S0402-56NH1B
ladata: S0402-56NH1B.pdf
S0402-56NG3C
S0402-56NG3C
Varastossa: 918 pcs
ladata: S0402-56NG3C.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna