S0402-56NJ3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-56NJ3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: S0402-56NJ3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-56NJ3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-56NJ3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10115 pcs Tietolomake S0402-56NJ3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-56NJ3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-56NJ2S
S0402-56NJ2S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Varastossa: 2233 pcs
ladata: S0402-56NJ2S.pdf
RFQ
S0402-56NJ2B
S0402-56NJ2B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 8924 pcs
ladata: S0402-56NJ2B.pdf
RFQ
S0402-56NJ3E
S0402-56NJ3E
ladata: S0402-56NJ3E.pdf
S0402-56NJ3C
S0402-56NJ3C
ladata: S0402-56NJ3C.pdf
S0402-56NJ2
S0402-56NJ2
ladata: S0402-56NJ2.pdf
S0402-56NJ3S
S0402-56NJ3S
ladata: S0402-56NJ3S.pdf
S0402-56NJ2D
S0402-56NJ2D
ladata: S0402-56NJ2D.pdf
S0402-56NJ3D
S0402-56NJ3D
ladata: S0402-56NJ3D.pdf
S0402-68NF1
S0402-68NF1
Kuvaus: FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
ladata: S0402-68NF1.pdf
S0402-56NJ3B
S0402-56NJ3B
ladata: S0402-56NJ3B.pdf
S0402-56NJ2C
S0402-56NJ2C
ladata: S0402-56NJ2C.pdf
S0402-56NJ2E
S0402-56NJ2E
ladata: S0402-56NJ2E.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna