S0402-68NF3S
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-68NF3S
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
lomakkeissa: S0402-68NF3S.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 652 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
  • Viesti
S0402-68NF3S: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-68NF3S Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 652 pcs Tietolomake S0402-68NF3S.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-68NF3S 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 68nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 1.62GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1.18 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.18 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-68NF3
S0402-68NF3
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM