S0402-68NG3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-68NG3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
lomakkeissa: S0402-68NG3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-68NG3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-68NG3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6241 pcs Tietolomake S0402-68NG3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-68NG3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 68nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 1.62GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1.18 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.18 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-68NG3D
S0402-68NG3D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
Varastossa: 4967 pcs
ladata: S0402-68NG3D.pdf
RFQ
S0402-68NG3B
S0402-68NG3B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 3264 pcs
ladata: S0402-68NG3B.pdf
RFQ
S0402-68NG3C
S0402-68NG3C
Varastossa: 822 pcs
ladata: S0402-68NG3C.pdf
S0402-68NG3E
S0402-68NG3E