S0402-8N2G3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-8N2G3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
lomakkeissa: S0402-8N2G3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-8N2G3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-8N2G3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6010 pcs Tietolomake S0402-8N2G3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-8N2G3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 8.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 4.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-8N2G2
S0402-8N2G2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
Varastossa: 6888 pcs
ladata: S0402-8N2G2.pdf
RFQ
S0402-8N2G2S
S0402-8N2G2S
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 893 pcs
ladata: S0402-8N2G2S.pdf
RFQ
S0402-8N2G3S
S0402-8N2G3S
Varastossa: 743 pcs
ladata: S0402-8N2G3S.pdf
S0402-8N2G3E
S0402-8N2G3E
Varastossa: 2885 pcs
ladata: S0402-8N2G3E.pdf
S0402-8N2G2B
S0402-8N2G2B
ladata: S0402-8N2G2B.pdf
S0402-8N2G3C
S0402-8N2G3C