S0603-101NG1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-101NG1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
lomakkeissa: S0603-101NG1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-101NG1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-101NG1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6874 pcs Tietolomake S0603-101NG1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 31 @ 150MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-101NG1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-101NG1E
S0603-101NG1E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Varastossa: 3031 pcs
ladata: S0603-101NG1E.pdf
RFQ
S0603-101NF3D
S0603-101NF3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 5179 pcs
ladata: S0603-101NF3D.pdf
RFQ
S0603-101NG2
S0603-101NG2
ladata: S0603-101NG2.pdf
S0603-101NG1B
S0603-101NG1B
ladata: S0603-101NG1B.pdf
S0603-101NF3B
S0603-101NF3B
ladata: S0603-101NF3B.pdf
S0603-101NF3E
S0603-101NF3E
ladata: S0603-101NF3E.pdf
S0603-101NG1S
S0603-101NG1S
Varastossa: 942 pcs
ladata: S0603-101NG1S.pdf
S0603-101NF3
S0603-101NF3
ladata: S0603-101NF3.pdf
S0603-101NF3C
S0603-101NF3C
Varastossa: 668 pcs
ladata: S0603-101NF3C.pdf
S0603-101NG1D
S0603-101NG1D
ladata: S0603-101NG1D.pdf
S0603-101NF3S
S0603-101NF3S
Varastossa: 703 pcs
ladata: S0603-101NF3S.pdf
S0603-101NG1C
S0603-101NG1C
Varastossa: 921 pcs
ladata: S0603-101NG1C.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna