S0603-101NH3B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-101NH3B
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
lomakkeissa: S0603-101NH3B.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-101NH3B: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-101NH3B Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4732 pcs Tietolomake S0603-101NH3B.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 31 @ 150MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-101NH3B 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-101NH3
S0603-101NH3
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM