S0603-10NJ1
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-10NJ1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
lomakkeissa: S0603-10NJ1.pdf
  • Viesti
S0603-10NJ1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-10NJ1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11323 pcs Tietolomake S0603-10NJ1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 28 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-10NJ1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 4.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-10NJ1C
S0603-10NJ1C
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
Varastossa: 2535 pcs
ladata: S0603-10NJ1C.pdf
RFQ
S0603-10NJ2
S0603-10NJ2
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 13654 pcs
ladata: S0603-10NJ2.pdf
RFQ
S0603-10NH3E
S0603-10NH3E
ladata: S0603-10NH3E.pdf
S0603-10NJ1D
S0603-10NJ1D
ladata: S0603-10NJ1D.pdf
S0603-10NJ1S
S0603-10NJ1S