S0603-15NF1
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-15NF1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
lomakkeissa: S0603-15NF1.pdf
  • Viesti
S0603-15NF1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-15NF1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4975 pcs Tietolomake S0603-15NF1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-15NF1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 15nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-15NF1S
S0603-15NF1S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Varastossa: 605 pcs
ladata: S0603-15NF1S.pdf
RFQ
S0603-151NJ3D
S0603-151NJ3D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Varastossa: 13527 pcs
ladata: S0603-151NJ3D.pdf
RFQ
S0603-151NJ3E
S0603-151NJ3E
Varastossa: 8711 pcs
ladata: S0603-151NJ3E.pdf
S0603-15NF1B
S0603-15NF1B
ladata: S0603-15NF1B.pdf
S0603-151NJ3S
S0603-151NJ3S
ladata: S0603-151NJ3S.pdf
S0603-15NF2
S0603-15NF2
ladata: S0603-15NF2.pdf
S0603-15NF1E
S0603-15NF1E
ladata: S0603-15NF1E.pdf
S0603-15NF1D
S0603-15NF1D