S0603-15NH3
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-15NH3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
lomakkeissa: S0603-15NH3.pdf
  • Viesti
S0603-15NH3: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-15NH3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7157 pcs Tietolomake S0603-15NH3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-15NH3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 15nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-15NH3C
S0603-15NH3C
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Varastossa: 1186 pcs
ladata: S0603-15NH3C.pdf
RFQ
S0603-15NH2E
S0603-15NH2E
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4867 pcs
ladata: S0603-15NH2E.pdf
RFQ
S0603-15NH3B
S0603-15NH3B
ladata: S0603-15NH3B.pdf
S0603-15NH2B
S0603-15NH2B
ladata: S0603-15NH2B.pdf
S0603-15NH2C
S0603-15NH2C
ladata: S0603-15NH2C.pdf
S0603-15NH3E
S0603-15NH3E
ladata: S0603-15NH3E.pdf
S0603-15NH3D
S0603-15NH3D