S0603-221NG2
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-221NG2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
lomakkeissa: S0603-221NG2.pdf
  • Viesti
S0603-221NG2: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-221NG2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7043 pcs Tietolomake S0603-221NG2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-221NG2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-221NG2B
S0603-221NG2B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Varastossa: 3529 pcs
ladata: S0603-221NG2B.pdf
RFQ
S0603-221NG1E
S0603-221NG1E
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 2548 pcs
ladata: S0603-221NG1E.pdf
RFQ
S0603-221NG2S
S0603-221NG2S
Varastossa: 767 pcs
ladata: S0603-221NG2S.pdf
S0603-221NG1B
S0603-221NG1B
ladata: S0603-221NG1B.pdf
S0603-221NG2C
S0603-221NG2C
ladata: S0603-221NG2C.pdf
S0603-221NG2E
S0603-221NG2E