S0603-221NH3
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-221NH3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
lomakkeissa: S0603-221NH3.pdf
  • Viesti
S0603-221NH3: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-221NH3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7095 pcs Tietolomake S0603-221NH3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-221NH3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-221NH2B
S0603-221NH2B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Varastossa: 4723 pcs
ladata: S0603-221NH2B.pdf
RFQ
S0603-221NH3D
S0603-221NH3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 9091 pcs
ladata: S0603-221NH3D.pdf
RFQ
S0603-221NH3B
S0603-221NH3B
ladata: S0603-221NH3B.pdf
S0603-221NH2S
S0603-221NH2S
ladata: S0603-221NH2S.pdf
S0603-221NH3C
S0603-221NH3C
ladata: S0603-221NH3C.pdf
S0603-221NH2
S0603-221NH2
ladata: S0603-221NH2.pdf
S0603-221NH3S
S0603-221NH3S
ladata: S0603-221NH3S.pdf
S0603-221NH3E
S0603-221NH3E