S0603-22NJ3C
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-22NJ3C
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
lomakkeissa: S0603-22NJ3C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-22NJ3C: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-22NJ3C Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2979 pcs Tietolomake S0603-22NJ3C.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-22NJ3C 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-22NJ2E
S0603-22NJ2E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Varastossa: 8465 pcs
ladata: S0603-22NJ2E.pdf
RFQ
S0603-22NJ2C
S0603-22NJ2C
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 2814 pcs
ladata: S0603-22NJ2C.pdf
RFQ
S0603-22NJ3
S0603-22NJ3